VSN Voetbaldagen 2020Van 17 augustus t/m 21 augustus 2020 worden wederom de VSN Voetbaldagen op het Sportpark SV Simpelveld georganiseerd; een geweldig voetbalevenement voor spelers van 6 t/m 15 jaar.
Wat is er nu leuker dan 5 dagen lang met je vriendjes en vriendinnetjes voetballen?
Bij de VSN Voetbaldagen in Simpelveld staat plezier maken voorop, echter zorgen de trainers ervoor dat je een betere voetballer/voetbalster wordt en weer helemaal in het ritme komt voor het nieuwe seizoen! Daarnaast krijg je onder andere een mooi tenue en een lekkere lunch voor nog geen 20 euro per dag!

Wil jij je inschrijven voor deze voetbaldagen?

Ga dan naar: http://www.voetbalschoolnederland.nl/ jako_locatie.php

Wil je eerst nog wat meer informatie, stuur dan een appje naar Ria Grond via 06-19866433

De leukste foto's zien en de laatste informatie, volg ons dan op Instagram (vsn_simpelveld) of Facebook (VSN Voetbaldagen Simpelveld)

Klik hier voor de detail informatie flyer van de VSN voetbaldagen 2020


Geplaatst op: 16-01-2020