De slimste mens van Simpelveld


Zaterdag 27 maart organiseerde SV Simpelveld de eerste Online Quiz “De slimste mens van Simpelveld".

Er streden 32 mannen/vrouwen/teams voor de fel begeerde titel. Iedereen was het er over eens dat dit een welkome invulling van de zaterdagavond was.

Onder de bezielende leiding van presentator Max Vliegen werd de kennis van de deelnemers getest.
Naast vragen over SV Simpelveld waren er ook vragen in de categorieën algemene kennis, spelregels, muziek, “vrouwenvragen", Simpelveld algemeen en clublogo´s. Voor elk wat wils en zeker niet alleen voor voetballiefhebbers.Vanaf de eerste vragen wisselden de koplopers elkaar af. Tegen het einde van de quiz, totaal 85 vragen, ging de eindoverwinning nog tussen Rick Grond en Roy Erkens. Na een bloedstollend einde trok Rick de overwinning over de streep en mag hij zich “De slimste mens van Simpelveld" noemen.
Roy Erkens werd 2e en de Familie Van der Aa werd verdienstelijk 3e.

De prijswinnaars werden de volgende dag verrast met een bierpakket.

Na afloop van de quiz is het in menige huiskamer nog lang onrustig gebleven. Onder het genot van een biertje werd er tot in de kleine uurtjes nagepraat. Het was duidelijk dat de deelnemers behoefte hadden elkaar nog eens “te zien".


 

 


Geplaatst op: 31-03-2021